Seçil SOYTOK NALÇACI

FLÜT-PİYANO

1987 yılında Antalya ' da doğdu. Profesyonel müzik eğitimine 12 yaşında başladı.2001 yılında Antalya ATSO Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi sınavını kazanarak bu kurumda 4 yıl Haluk Aruz ile flüt , Samir Mirzaev ve Hülya Cumbul ile piyano derslerini sürdürdü. Bu süre içerisinde birçok dinleti ve konserde görev aldı.4.ve 5. Antalya Piyano Şenliğine yorumcu olarak katıldı.

2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Dalı yetenek sınavını kazanarak lisans eğitimine başladı. Bu kurumda 4 yıl boyunca

Halil Ekseriyet ile flüt , Süleyman Kıvrak ile piyano derslerini sürdürdü. Bu süre boyunca birçok solo ve oda müziği konserlerinde görev aldı.

2009 yılında mezun olmasının ardından aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müzik Öğretmenliği yüksek lisans sınavını kazandı ve flüt çalışmalarını Hürkan Ayvazoğlu ile sürdürmeye devam etti.2012 'de yüksek lisansını tamamladı ve bu sürede Dokuz Eylül Üniversitesi , Yaşar Üniversitesi, Gazi Üniversitesi , Ege Üniversitesi ve ODTÜ gibi birçok üniversitede ve Güzel Sanatlar Liseleri 'nde resitaller gerçekleştirdi.

2012 yılında bitirdiği yüksek lisans eğitiminin ardından aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde doktora eğitimine başladı.Doktora eğitimi sürecinde flüt çalışmalarını Yrd. Doç. Çiler Akıncı ile sürdürdü.Doktora çalışmasını flüt eğitimi ve oda müziği eğitimi alanında devam ettirdi. Bu sürede solo ve oda müziği konseri gerçekleştirdi.

Doktora eğitimini tamamlayan SOYTOK NALÇACI  kurumumuzda halen flüt ve piyano eğitimlerini yürütmektedir.
 

Yorum Yap Yorum Yap Call Now ButtonHemen Ara