Damla Melis ÖZERDEM

PİYANO-GİTAR

İzmir' de doğdu. Müzik eğitimine 2007 yılında Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi 'nin açmiş olduğu müzik bölümü yetenek sınavını kazanarak başladı. Lise eğitiminde İsmet Tezcan ' dan klasik gitar , Şerife Perihan Tanyeri , Ali Yıldırım'dan piyano , Yusuf Ziya Çelik ' ten işitme dersleri aldı.

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi' nin Türkiye' de bir çok ilde vermiş olduğu konserlerde eşlikçi olarak görev aldı.Dört yıllık eğitimi süresince çok sayıda piyano ve gitar konserine katıldı. 2012 yılında liseden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümünün yetenek sınavını kazanarak müzik eğitimine devam etti.


Üniversite eğitimi süresince Ender Bilge ' in klasik gitar ve Oğuz Özcan' ın piyano öğrencisi oldu. 2013 yılında Bilkent gitar buluşmasında masterclasslara katıldı.

2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde piyano resitali verdi. 2014 yılından beri MEB ÖZEL TRİO SANAT KURSU ' nda piyano öğretmeni olarak görev yapmakta. Mehmet Akif Üniversitesi Eğitim Bİlimleri Enstitüsü Müzik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir.

Yorum Yap Yorum Yap Call Now ButtonHemen Ara